R(otfl)PG powraca!

Po niemal 5 latach nieobecności w sieci, R(otflPG powraca!

komiks

Co oznacza to w praktyce? W pierwszej kolejności przywróciliśmy archiwum 133 odcinków jakie ukazały się w latach 2005-2008. Pomimo, że z perspektywy czasu (całkiem wszakże odległej) wiele chciałoby się zmienić, pewne rzeczy nawet usunąć, to przywracamy je w niezmienionej postaci.

Co dalej?

Powrót został dobrze przemyślany i zaplanowany 🙂 Komiks R(otfl)PG będzie kontynuowany w postaci sfabularyzowanej serii, w odświeżonej szacie graficznej, której odcinki ukazywać będą się w każdą niedzielę, począwszy 01 grudnia.

Czeka na Was zbiór wcześniej przygotowanych i gotowych do publikacji odcinków, w których powrócą znane wam postaci, tj. apodyktyczny Mistrz Gry, krnąbrny Krasnolud, cnotliwy Paladyn, najmroczniejszy Nekromanta i inni.

Powraca również Kirtan Loor w postaci administratora strony aby zdziałać Wam wygodną nawigację i czuwać coby względy techniczne nie zadecydowały o kolejnych przestojach 🙂

Dawnych fanów, jeśli tacy jeszcze są i nas pamiętają, prosimy o przekazywanie wieści o reaktywacji dalej. Nowych czytelników zapraszamy do zapoznania się z archiwum R(otfl)PG. Wszystkich zachęcamy również to windowania nas w Topliście, klikając na poniższy guzik, aby wiadomość dotarła do jak największej liczby zainteresowanych.
komiks
 

16 thoughts on “R(otfl)PG powraca!

 1. Dopiero rok czasu dowiedziałem się o reaktywacji! A fanem komiksu jestem niemal od początku jego powstania 🙂 Bardzo się cieszę, że powstają nowe odcinki!

 2. No w końcu. Lata żyłem nadzieją, ludzie mi mówili, żebym zapomniał, dał sobie spokój. Ale ja wiedziałem, że kiedyś się doczekam. GrEger, witamy spowrotem wśród żywych 😉

 3. Pingback Rotfl Playing Games powraca do sieci! » Ingladius.pl

 4. A więc wielki powrót! To znak, żeby powrócić do korzeni, pierwsza oznaki wielkich zmian na stare dobre!

  Khem, khem… włączył mi się tryb czarodzieja na chwilę…

  Ja, i mój RotlPGowy elf zaklinacz wielce się cieszymy z powrotu, jak cały fandom zresztą też.

  Ave RotflPG!

 5. Zajebiście!!

  Nie pamiętam kiedy tak się ucieszyłem z reaktywacji komiksu internetowego!

  Te dobre, stare czasy spędzone nad czytaniem (wielokrotnym!!) tych pełnych klasycznych gagów stron, ehh….

  Jestem pozytywnie zaskoczony i niecierpliwie czekam nie pierwszy wypust!

  Powodzenia!!

  MT.

 6. Pingback ROTFL Playing Games powraca! | Gry Fabularne

 7. Zdominowaliście toplistę i jak donosi mi Kirtan generujecie bardzo duży ruch na stronie (2 tysiące odwiedzin wczoraj). Nie przypuszczaliśmy, że tak szybko to wszystko się potoczy. W związku z tym najprawdopodobniej pierwsze 3 odcinki pojawią się krótko po sobie, by potem przejść do cotygodniowej aktualizacji ; )

  Wypatrujcie pierwszego odcinka już jutro, kolejnego w niedzielę 🙂

 8. Yay! Świetnie że wróciłeś 😀 To chyba będzie najlepszy comeback w historii polskiego komiksu internetowego 😀
  Brakuje jeszcze by Greenek wrócił ze swoim f!uck to cykl życia i śmierci zostanie zachowany.

 9. Przecieram oczy i patrze z niedowierzaniem…. Po setkach badziewnych komiksach jakie ostatnio się pojawiały straciłem już nadzieje że dane mi będzie czytać coś tak dobrego jak R(otfl)PG !!!! Wasz powrót może zwiastować podniesienie się jakości komiksów internetowych!!! Stokrotne dzięki za reaktywacje U made my day!!!!!!!!

 10. Wow, jeszcze w ten weekend na Imladrsie z Kobietą Ślimakiem jęczeliśmy że nie ma już komiksów, że nie ma R(otfl)PG… Nasze modły zostały wysłuchane!
  Anyway, miło widzieć odrodzenie komiksu który nomen omen przywiódł mnie do grania w RPGi. Wielkie podziękowania i pozdrowienia ode mnie.
  PS. Wtyczki społecznościowe? Chciałem automatycznie lajknąć, a tu nie ma ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.