Postaci

Drużyna
Poniższe postaci odgrywane są przez graczy, nad którymi czuwa apodyktyczny i sadystyczny Mistrz Gry, będący zarazem twórcą historii, w jakiej odegrać muszą swą rolę.

Krasnolud
char_kras
Klasa: Wojownik
Charakter: Neutralny zły
Znaki szczególne: Niska ogłada, duży pech we wszelkich rzutach kośćmi.
Opis: Krnąbrny gracz, będący utrapieniem każdego Mistrza Gry. Jako postać,  prostolinijny zachłanny krasnolud, nadrabiający retoryczne braki fizyczną siłą.

 

Nekromanta

Klasa: Nekromanta
Charakter: Praworządny zły
Znaki szczególne: Małomówny, posiada chowańca o imieniu Puszek.
Opis: jak mawia o sobie, jest ucieleśnieniem transcendentnej idei zła. W imię wyższych celów toleruje towarzystwo pozostałych członków drużyny, których uważa za nierozgarnięte, pomniejsze istoty.

 

Paladyn

Klasa: Paladyn
Charakter: Chaotyczny dobry
Znaki szczególne: Wysoka charyzma.
Opis: Charyzmatyczny, skrajny w poglądach szerzyciel dobra i pogromca szeroko rozumianego zła (w tym gnieżdżącego się wewnątrz drużyny).

 

Elfka
char_elfka
Klasa: Druidka / Łowczyni
Charakter: Neutralny
Znaki szczególne: Rozsądna
Opis: Mimo, że najtrzeźwiej myśląca, to najmniej doceniana w drużynie postać, dyskryminowana zarówno ze względu na płeć, jak i na rasę.

 

Niziołek
char_niziol
Klasa: Trubardur / Łotrzyk
Charakter: Neutralny dobry
Znaki szczególne: Niska żywotność, brak umiejętności bojowych
Opis: Nadany mu przez krasnoluda, pseudonim „N00b” dosyć trafnie oddaje sposób w jaki odnajduje się on w RPG-owym świecie. Naiwny i nieco bojaźliwy, jest jednak dobrą duszą w drużynie i nie tak bezużyteczną jak mogłoby się wydawać.

NPC:

Wkrótce…

Przeciwnicy:

Wkrótce…