Autorzy

avki_credits_greger

 

 

GrEger
Funkcja: twórca R(otfl)PG, scenariusz i grafika
Doświadczenie w RPG: Obecnie głównie cRPGi. Kiedyś sporo sesji w Earthdawn i Warhammer, sporadycznie AD&D. Zdarzało się też „play by forum” w uniwersum Star Wars.
Avatar w RPG: W ED elf fechtmistrz, który zbierał blizny niemal niczym Rotfl’owy krasnolud. w Warhammerze stworzony losowo elf żeglarz. W cRPGach bardzo różnie, ostatnio często postaci władające magią.
Zawód na codzień: Inżynier w dziale automotive.
Hobby: cRPG, samochody, tajski boks.

avki_credits_kirtan

 

 

Kirtan
Funkcja: wszechmocny zarządca strony R(otfl)PG
Doświadczenie w RPG: Początki to proste pen&paper ze znajomymi w wymyślonych systemach fantastycznych rozszerzone potem o PBIRC. Najwięcej czasu RPGom poświęciłem na studiach; obecnie coraz rzadziej. cRPGi jakoś nigdy mnie nie pochłonęły. Moje ulubione systemy to Shadowrun 4, WoD Vampire Mascarade, Klanarchia oraz Monastyr
Avatar w RPG: Głównie elfy I guess. Moją ulubioną (i najdłużej żyjącą) postacią był Enoch Arden — elf technomanta z Shadowruna.
Zawód na codzień: Software Developer zwany po ludzku programistą
Hobby: Czytanie, programowanie (tja), MOBA, origami

avki_credits_nadzieja

 

 

Nadzieja
Funkcja: Tłumacz
Doswiadczenie w RPG: Pen&Paper ze znajomymi ze studiow, pózniej różne serwery NWN online (do dnia dzisiejszego). DnD to jedyny sytem, w który grałam. Poza tym kilka gierek takich jak Wiedźmin, Mass Effect, Heroes of Might and Magic etc.
Avatar RPG: Taniec cieni/ lotrzyk halfling, całkiem podobny do N00ba z RotflPG. Szczegolnie ze przypomina mi moje początki z DnD i o tym jak bardzo skaszaniłam swoj build (z pewną pomoca moich przyjaciół…). Poza łotrzykami, gram tez bardami, tak czy inaczej – zazwyczaj jako wsparcie drużyny.
Zawod na co dzien: Architekt
Hobby: pisanie, rysowanie, podrozowanie, szeroko rozumiane science-fiction, w skrocie – niepoprawny marzyciel
Piosenka, ktora uznajesz za swoj motyw przewodni? – https://www.youtube.com/watch?v=wmKd_P1qGIA
Losowy fakt o Tobie o ktorym niewiele osob wie: Kiedy jestem sama w samochodzie, śpiewam na głos.

 

Korektorzy angielskich tlumaczen: Nietoperz, Boots, CoatedTrout, LordDarnok