21 thoughts on “#211. Co zwiastuje burza

  • Niedługo 🙂 Był gotowy w 80% już dwa tygodnie temu, ale miałem taki młyn w pracy, że od tego czasu nic nie zrobiłem. Powinienem do końca tygodnia to ogarnąć.

 1. Coś czuję że Druidka zaraz rzuci Większe Odnowienie na Paladyna 😛 W sumie nie pamiętam czy druidzi to mają (pewnie tak), nikt u nas nie grał druidem bo są zbyt potężni i jednocześnie kiepscy do odgrywania, kapłan domeny roślin pozwala na ciekawszy roleplay

 2. Nekromata za roleplayowanie powinien dostać million PD :). Ten plan pewnie dojrzewał w jego głowie od dawna/kostur tak nim zawładnął. No nic czekamy na dalszą część.

 3. Ciekawe czy od deszczu Nobowi gitara się nie rozklei. Oj śmiech będzie, jak pod samą wieżą Kraś nie będzie mógł użyć Rozpierdzielatora.

   • Widać że casualowo wpadam 😛 Utożsamiam go w 80% z wymownym „…” i „Mhm” W jego wypadku im mniej, tym lepiej wypada w moim odczuciu 🙂

    A, w 12 to było na offie i się nie liczy 😉

 4. cóż…. w następnym odcinku,
  druidka w niezwykle brutalny i bolesny sposób sprawia, że nekromanta traci wszystkie punkty przeznaczenia,
  palek próbuje się wtrącić i spotyka go ten sam los… xD

 5. Fajne jak zawsze ale nie pasuje mi ostatni obrazek, nekromanta zawsze taki stonowany, a tu taki wybuch emocji. Bardziej by do niego pasowało jakby wrócił to walki albo coś w stylu „ppfff”

 6. Czuję się bardzo pozytywnie oszukana, spodziewałam się tylko Nooba i Krasia, a tu widzę cuda <3 Aczkolwiek ten śmiech Nekromanty nadal widzę tak bardzo jako Śmiech Wielkiego Złego, że cała scena nabiera więcej złowrogości niż chyba było planowane 😀 I oczy Elfki na przedostatnim kadrze, ta siedząca w nich nadzieja (którą chyba też z nią dzieliłam </3). Aczkolwiek ughh, bo znów czekanie, choć i tak dzięki wielkie za to, że teraz odcinki są naprawdę relatywnie często, i to na jakim poziomie <3
  [Nawiasem mówiąc bardzo mi się serduszko raduje, że Nekromanta jednak pokonał Paladyna, ale tak bardzo]

  • „[Nawiasem mówiąc bardzo mi się serduszko raduje, że Nekromanta jednak pokonał Paladyna, ale tak bardzo]”

   No ba. Wszystkie złe serduszka się cieszą ;->

    • Jak pal walnie tego mhrocznego -emo bez osłony mieczem to padnie od jednego strzała jak większość magów. Wtedy wyjdzie kto jest ciota chowająca się za jakimiś sztuczkami. Wykokszony paladyn to poświęcony czołg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *