14 thoughts on “#183. Bitwa na argumenty

 1. Siemanko.

  Jestem fanem rotfl’a od początku. To były czasy, gdy jeszcze chodziło się do technikum i razem z kumplami komentowało kolejne metody „udupczingu” graczy! 🙂 Teraz patrze w pracy i to pozwala mi na chwilę rozrywki podczas przerwy. Oczywiście ekipa z technikum się zmieniła ale przetrwała i gramy dość regularnie od wielu lat. Właściwie od samego początku wszyscy się zastanawialiśmy skąd czerpiesz pomysły GrEger? Czy jeszcze grasz? A może coś prowadzisz na forach? Czyżby wredny MG, to Twoje alter-ego? 🙂

  Pozdrawiam i niezawodnie czekam na kolejne odcinki. Gdy przestaniesz je publikować, to będę mógł powiedzieć że skończył się pewien okres w moim życiu, okres którego zdecydowanie nie chciałbym kończyć.

  • Czołem 🙂 Jak wielokrotnie pisałem w komentarzach pod odcinkiem, miło nam powitać kolejne osoby, które czytały RotflPG lata temu.

   Jeśli chodzi o inspiracje, to niestety dawno już nie grałem w papierowe RPG. Odkurzyłem jednak stary podręcznik do ED i przymierzam się już z nową ekipą do gry 🙂 Obecne odcinki tak naprawdę to dosyć stary pomysł, jednak trochę zajęło zanim się za niego zabrałem… dlatego jest w nich kilka akcji ze starych sesji, których nie udało się zobrazkować w dawnych, krótkich kwiatkach. Jak widać też jest sporo odwołań do cRPGów, w które grałem kiedyś i w które szpilam obecnie kiedy mam czas + wszystko co nawinęło się po drodze w tematyce fantastyki (ekranizacja Hobbita, nowa książka z Wiedźminem itd itd).

   Niestety ta historia ma już napisane zakończenie… wszystko się kiedyś kończy 🙂

   Zobaczymy co później. Może nowa ekipa stworzy nowe kwiatki?

 2. Chciałbym bardzo podziękować autorowi za to co robi. Co jakiś czas powracam do Rotfl Playing Games, po czym zaczynam oglądać/czytać od początku… i to nadal cholernie bawi. Pomimo iż nie jestem specjalnym fanem komiksów, a sam nigdy (niestety) nie miałem okazji wziąć udziału w pełnoprawnej sesji RPG, to humor, oprawa oraz klimat tej serii są nie do podrobienia. Trzymam kciuki za projekt, i podobnie jak inni liczę na dalsze odcinki. Naprawdę kawał solidnej, kreatywnej roboty.

 3. Boskie 😀 Powtarzam wszystkie pozytywne zdania już wypowiedziane, a z uwag to malutka, drobna, pierdółka, w pierwszym kadrze jest odcinek 182, a nie 183.
  I jeszcze jedna sprawa, pieśń niziołka nie powinna wpłynąć też negatywnie na tego drowa?

  • Numeracja poprawiona (nie zauważyłbym tego) + dodana brakująca głębia w pierwszym kadrze. Jeśli się nie wyświetla to trzeba odświeżyć (w Chrome F5). Dzięki za uwagę i komentarz.

   Jeśli chodzi o pieśń i Sabala to też o tym myślałem, ale doszedłem do wniosku, że Drowa nie powinny „dotknąć” złowieszcze słowa skierowane do znienawidzonych również przez niego elfów z powierzchni 🙂

  • Kilka poprzednich wchodziły tydzień po tygodniu, no ale wykonywana na codzień praca jak zwykle wybiła mnie z rytmu. Do świąt będę się starał utrzymać w miarę regularne aktualizacje i w styczniu trochę odpocząć 🙂

   Dzięki za pozytywne komentarze. Bardzo motywują 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.