17 thoughts on “#174. Beloth – Większy Czart

 1. Nie wiem jak to się stało, że o wskrzeszeniu komiksu dowiedziałam się dopiero wczoraj. Byłam wiernym czytelnikiem przez wszystkie poprzednie lata, więc bardzo ucieszyłam się widząc nowe odcinki 😀 Brakowało mi przygód tej jakże wspaniałej drużyny, z moim ulubieńcem – Nekromantą na czele.

  • Niestety pewnie jest jeszcze wiele osób, do których info o reaktywacji nie dotarło. Dlatego każdy „nowy-stary” czytelnik, który się tu wpisuje bardzo nas cieszy 🙂

 2. Jak pisałem wcześniej (mnie osobiście nie chciało by się przy prowadzeniu komiksu patrzeć na każdy stary wpis w komentarzach), dobrze widzieć reaktywację komiksu. Szkoda, że nie udzieliłem się ani razu na forum.

  Dobrze byłoby jeszcze wiedzieć, jaki poziom ma krasnolud, a jaki niziołek. Obawiam się, że n00bek zgarnął większość ekspa drużyny i to on – skokiem Neville’a – zdobędzie dla naszej drużyny zwycięstwo ostatecznie.

  • Komentarzy nie pojawia się tyle co lata temu (wtedy to był wręcz koszmar:)), więc każdy nowy automatyczne jest wysyłany również na mojego maila. Oznacza to, że widziałem wszystkie 😛

   Witamy kolejnego dawnego czytelnika.

 3. „Owe patałachy”, a nie „ów patałachy”. Słówko „ów” się odmienia.
  A poza tym to krasiek prosi się o MG o tęgie lanie 😛

 4. Brakuję „się” w momencie gdzie mówi, że bestia próbowała się schronić na ziemiach czartów, poza tym git 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.