13 thoughts on “#168. Test siły

 1. Dobry odcinek. Nie wiem czy to zamierzone, ale mam takie odczucie, że od jakiegoś czasu trochę odszedłeś Greger od historii z klasycznym MG na rzecz tych komputerowych. Co odcinek to przypomina mi się podstawówka i liceum oraz różne RPG w które wtedy grałem.
  Oczywiście to nie zarzut, ale jestem ciekaw czy ktoś inny ma podobne spostrzeżenia.

  • Nie wiem o które nawiązania dokładnie Ci chodzi, ale odkąd komiks jest fabularny (czyli odkąd powróciliśmy po kilku latach nieobecności) na pewno zawiera ich dużo więcej, w tym też do moich ulubionych, klasycznych cRPG… ale w żadnym wypadku nie odchodzimy od papierowych RPG z Mistrzem Gry ; )

 2. Przypomniałem sobie jak w Prawach i powinnościach Pjankowej w podziemiach starożytnej Antele drużyna znalazła wyryty na fontannie napis „Raywen jest głupi”.

 3. Hej, proszę się nie przejmować komentarzem powyżej. Jeśli ktoś chce, to sam może zacząć robić komiks i zobaczy, ile to wymaga czasu, że o umiejętnościach już nie wspomnę. Bardzo dziękujemy za ten odcinek i czekamy na następne.

  • A o jaki komentarz chodzi? Sam je moderuję i nie widziałem aby pojawiło się coś negatywnego.
   Może Kirtan coś skasował?

   EDIT: A już wiem… chodziło o koment poniżej, że komiksy mogłyby pojawiać się częściej. Nie przejmujemy się nim, bo się z nim zgadzamy, ale jak już pisałem nic na obecne tempo ukazywania się odcinków nie jesteśmy w stanie poradzić 😉

 4. Robicie świetną robotę, tak trzymać ! Dobrze widzieć mój ulubiony komiks internetowy w dobrej formie. Aż mi się przypomniały czasy, jak czytałem to na informatyce w gimnazjum 🙂

  • Robię co mogę ale niestety czasu sklejanie komiksów mam mało a czasem wcale : ) Dlatego nie ma szans na częstsze aktualizacje, za to jak widać odcinki są dużo dłuższe niż kiedyś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.