13 thoughts on “#162. Smocza osobowość

 1. Czyję się jakbym znowu był w liceu XD . Swoją drogą, czasem mam wrażenie, że niektóre paski mogły by być podzielone na 2, bo puenta jest i w połowie i na końcu. Lepiej by się wtedy czytało komiks.

 2. niziołek mnie rozbroił 😉
  a swoją drogą świetnie, że komiks powrócił – już straciłam nadzieje na jakiekolwiek wznowienie a tu taka miła niespodzianka na wakacje – tak trzymać! wyczekuję z niecierpliwością kolejnych odcinków 😀

 3. Pamiętam jak próbowałem ubić smoka w Neverwinter Nights. Rozmowa inicjowała walkę, a ja byłem niziołkiem bez specjalizacji… jak to dobrze mieć pułapki (całą jaskinię pułapek). Przy okazji zaliczyłem przebieżkę.

  • Ja pamiętam, że tego teoretycznie najpotezniejszego (Klauth) przy odrobinie cierpliwości można było zabić z łuku stojąc na moście na który nie mógł wejść, czyli w zasadzie bez walki.:)

   • Kurka, a ja musiałem stworzyć postać Druida / Barda (magiczne urządzenia) , i nawalać z różdżki boską mocą w smoki ( żadne stworzenie nie było odporne, ale zadawała mało obrażeń :O )

  • Mi jakoś z nim łatwo poszło za to kolega z LO wybrał się do Firkaaga od razu po wyjściu z Amn. 3 tygodnie próbował go pokonać za pomocą prostych przedmiotów, przywołań niskiego stopnia i dał rade ;). Inni w tym czasie przeszli całą grę, ale on był z siebie niesamowicie dumny 🙂

 4. Hej

  Wieki tu nie zaglądałam i muszę powiedzieć, że zaszła tutaj niesamowita zmiana na plus. Śliczne wychodzą ci te komiksy – widać, że można za pomocą photoshopa/gimpa/czegoś tam można stworzyć naprawdę przyjemny dla oka komiks. Szczególnie jestem pod wrażeniem smoka – wyszedł naprawdę estetycznie. Tła też wychodzą ci coraz lepiej, tak z czystym sercem mogę powiedzieć, że jest to komiks na prawdę wysokim poziomie.

  Uwielbiam naszych drogich bohaterów i ich beztroskie podejście do rąbaniny. Plan – po cóż plan, prawda? Szczególnie kiedy gra się z takim mistrzem gry XD
  Z radością będę wyglądać dalszych odcinków.

  Pozdrawiam
  Jod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.