13 thoughts on “#135. Powołanie

 1. ha! czytałem przed laty ten komiks równocześnie z taką perełką jak LOsux. Coś mnie tchnęło i dziś postanowiłem poszukać jakiegoś komiksu online. Miłe zaskoczenie, że rotflpg został reaktywowany! Pozdro!

 2. RotflPG zacząłem czytać około miesiąca temu (skończyłem tego samego dnia), ale można mnie chyba uznać za fana? Uwielbiam twoje komiksy, to świetnie, że powróciły!

 3. Omg, omg, czekałem tak długo! Dziś nic już nie zepsuje mi humoru. Tańczę i skaczę, że TEN komiks wrócił i jest zajebisty tak jak i kiedyś był! Muszę wszystkim powiedzieć!!

 4. O holender. Tego się nie spodziewałem. Jedno z najmilszych zaskoczeń ostatnich dni! Cudownie Cię widzieć znowu w świecie komiksów, GrEger!

  Swoją drogą, dzięki za oficjalne pozdrowienie! c : Co prawda od lat nie używam już pseudonimu Sawassas, ale ten jeden raz postanowiłem go użyć ponownie (następnym razem możesz mnie wypatrywać pod „Puppetmancer”).
  I chcę Ci przy tej okazji mocno podziękować, bo gdyby nie Twój komiks, nie stworzyłbym tamtego forum, a gdybym nie stworzył tamtego forum, to wiele wspaniałych znajomości i nowych zainteresowań by mnie ominęło. Byłem wtedy ledwo nastolatkiem, więc pisałem wiele głupot, ale w dużym stopniu się tam rozwinąłem, tak więc chociaż osobiście nie byłeś obecny, to jednak jestem Ci wdzięczny!

  Dobrze – łzy wzruszenia otarte, ckliwości wyrażone. Mogę w spokoju wyczekiwać następnych odcinków : )

 5. Naprawdę wróciłeś 😀 Po tylu latach. Nie mogę się doczekać spotkania z drużyną. Co do zakończenia- Fronczewski nigdy się nie myli, zwłaszcza jako narrator w RPG 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.